Informácie

  • Doprava
  • Obchodné podmienky
  • O Firme
  • Kontakt


  • INFO O WEB STRÁNKE:
  • Táto stránka nieje v prevádzke Všetky ceny ako aj tovar a jeho popis či fotografie sú iba ilustráčne.
    Doména ako aj systém stránok spolu z dizajnom a obsahom je na predaj. v prípade záujmu ma kontaktujte na nižšie uvedenu mailovu adresu
  • e-mail: maxweb@maxweb.sk
  • WWW.MAXWEB.SK


ANDEZIT A2 obklad a dlažba

ANDEZIT A2 obklad a dlažba

Andezit A2 nepravidelný obklad a dlažba

Farba: hrdzavohnedá

Hrúbka: 1-2 / 2-4 / 4-7 / 7-10 cm
Priemer: 15- 40 cm
CENA: 5,.00,- / 9.00,- / 10.00,- / 11.60,- /11.60,- / 11.60,- € bez DPH

Viac detailov


6,00 € s DPH

Použitie:


Andezit A2 drobný obklad je vďaka svojim rozmerom vhodný ako obkladový kameň na členité resp. malé plochy. Je ho možné použiť v exteriéry aj v interiéry. Nie je vhodný na použitie na mechanicky namáhané miesta (dlažby, príjazdové cesty atď.). Lepí sa bežnými flexi lepidlami na kameň a keramiku.


Andezit A2 obklad 1-2 vhodný ako obkladový kameň na väčšie plochy. Je ho možné použiť v exteriéry aj v interiéry. Nie je vhodný na použitie na mechanicky namáhané miesta (dlažby, príjazdové cesty atď.). Lepí sa bežnými flexi lepidlami na kameň a keramiku.


Andezit A2 drobná dlažba je vďaka svojim tvarovým vlasnostia vhodný ako dlažobný kameň na betónový podklad resp. kladenie do suchého betónu. Je ho možné použiť v exteriéry aj v interiéry. Nie je vhodný na väčšie mechanické namáhanie (príjazdové cesty pre automobily atď.). Lepí sa bežnými flexi lepidlami na kameň a keramiku, alebo sa klade do suchého betónu.


Andezit A2 dlažba 2-4 je vhodný ako dlažobný ale aj obkladový kameň do exteriéru aj interieru. Ako dlažbu je ho možné použiť aj na stredne mechanicky namáhané miesta pokiaľ je zabezpečený betónový podklad resp. kladenie do suchého betónu. Na miestach, s malým mechanickým zaťažením (napr. pochôdzkové chodníky) je možné andezitovú dlažbu 2-4 klásť aj do zhutneného pieskového lôžka. Na obkladové účely je ho možné lepiť flexi lepidlami na kameň a keramiku.


Andezit A2 dlažba 4-7 je vhodný ako dlažobný do exteriéru aj interieru. Ako dlažbu je ho možné použiť aj na vysoko mechanicky namáhané miesta pokiaľ je zabezpečený betónový podklad resp. kladenie do suchého betónu. Na miestach, so stredný alebo malým mechanickým zaťažením (napr. pochôdzkové chodníky) je možné andezitovú dlažbu 4-7 klásť aj do zhutneného pieskového lôžka.


Andezit A2 dlažba 7-10 je vhodný ako dlažobný kameň do exteriéru aj interieru. Ako dlažbu je ho možné použiť aj na vysoko mechanicky namáhané miesta buť do suchého betónu, alebo zhutneného betónovúho lôžka.


Zdieľať na Facebooku

Košík  

(prázdny)

Nové produkty

Žiadne nové produkty